Jako ALT PPUH Bożena Karolewska Export-Import firma istnieje od 1991 roku. Pierwsze lata naszej działalności oparte były na sprzedaży i serwisie mikrokomputerów oraz pierwszych na rynku gier konsolowych. Wraz z rozwojem i powszechnością komputerów PC w każdej z dziedzin gospodarki, nasza firma zaczęła dostosowywać profil działalności do wymagań otaczającego rynku.

Po 16 latach istnienia w 2007 roku nazwa firmy została przekształcona na ALT Systemy Informatyczne, co ma związek z dynamicznie rozwijającymi się działami naszej firmy w nowych obszarach takich jak: audyt, serwis, urządzenia fiskalne, oprogramowanie, czy szkolenia.

17 kwietnia 2015 zmieniliśmy formę prawną. Staliśmy się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to następny krok w naszym rozwoju który trwa nieprzerwanie od 30 lat w tej branży.

Jako firma zajmująca się profesjonalną obsługą sektora biznesowego oraz instalacją systemów informatycznych opracowujemy rozwiązania dopasowane do profilu działalności firm. Nasze działania są nastawione przede wszystkim na indywidualne podejście do potrzeb naszych kontrahentów co wyróżnia nas na tle konkurencji. Staramy się rozwiązywać powstające problemy w sposób natychmiastowy, a wdrożenia przeprowadzane przez naszych specjalistów charakteryzują się dynamiką i profesjonalizmem.

Lata doświadczeń, a także posiadane statusy partnerskie i długa lista referencyjna naszych klientów, sprawiają, że jesteśmy postrzegani na rynku jako rzetelny i profesjonalny partner. We wszystkich warstwach naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na legalność proponowanych rozwiązań, kwestie związane z licencjami oraz edukację i opiekę w tym zakresie.

Dodatkowo siedziba naszej firmy wyposażona jest w sale szkoleniowe oraz konferencyjne umożliwiające przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń dla Państwa pracowników. Dysponujemy również własnym serwisem i helpdeskiem.

Wierzymy, że kontakty z zespołem tworzącym firmę ALT SI spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli nawiązać owocną oraz długotrwała współpracę.

CERTYFIKATY
REFERENCJE