Microsoft

modern

Szanowni Państwo,

Odpowiednia technologia może być głównym czynnikiem wspierającym rozwój firmy i budującym przewagę konkurencyjną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Badanie przygotowane przez Boston Consulting Group potwierdziło, że liderzy w dziedzinie technologii — czyli firmy, które wcześnie przyswoiły nowe rozwiązania technologiczne — znacznie wyprzedzili swoją konkurencję. Dodatkowo cechują się 15% większą dynamiką przychodów oraz dwukrotnie większą zdolnością do tworzenia nowych miejsc pracy1.

Ale jak to osiągnąć? Przy szerokiej ofercie dostępnych obecnie technologii, od chmurowych do urządzeń przenośnych, istotne jest wybranie rozwiązania najlepiej dostosowanego do potrzeb i specyfiki prowadzonego biznesu. Firma Microsoft nawiązała dialog z małymi i średnimi firmami z całego świata, aby lepiej zrozumieć potrzeby tego segmentu. Wynikiem tych rozmów jest zestaw rozwiązań, które pomogą Państwu osiągać cele biznesowe.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu — oraz rozwiązaniom Microsoft — możemy pomóc Państwu osiągać przewagę konkurencyjną przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Każda firma ma specyficzne potrzeby, na przykład:

  • Umożliwić pracownikom wspólną pracę z dowolnego miejsca
  • Zapewnić bezpieczeństwo danych — na urządzeniach przenośnych, serwerze i w chmurze
  • Korzystać z elastycznej platformy IT, dostosowującej się do zmieniających się potrzeb biznesowych
  • Lepiej zrozumieć i obsługiwać swoich klientów 

Tylko Microsoft oferuje kompletną, elastyczną i godną zaufania platformę, która obejmuje cały ekosystem IT, od rozwiązań serwerowych do aplikacji biurowych, od komputerów stacjonarnych do urządzeń przenośnych.

Jeśli korzystasz ze starszych wersji oprogramowania, dla których nie ma już wsparcia albo wkrótce go nie będzie, takiego jak Windows XP, Office 2003 lub Windows Server 2003, teraz jest odpowiedni czas, aby zmodernizować firmowe zasoby IT.

Jako certyfikowany partner posiadający kompetencję License Solutions z przyjemnością doradzimy oraz zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie licencyjne, indywidulanie dopasowane do charakteru Państwa działalności.