Generacja 20.00

Szanowni Państwo,

informujemy, że jest już dostępna generacja 20.00 DGCS System. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami

Ponadto informujemy, że program Zbiorcze e-Deklaracje i JPK w wersji 20.00 zostanie wydany wraz z opublikowaniem przez Ministerstwo Finansów nowych wzorów deklaracji. Użytkownicy posiadający program Zbiorcze e-Deklaracje i JPK w wersji 19 mogą go używać wraz z programami KPiR DOS/Windows 20.00 i Płace DOS/Windows 2.00 do momentu zmian wzorów deklaracji, o których poinformujemy.

W nowej generacji zapewniamy dostęp do oprogramowania, które jest na bieżąco aktualizowane przez 12 miesięcy od momentu zakupu. Dzięki temu użytkownik będzie zawsze posiadał najnowszą wersję programu. Zapewniamy klientom stałą roczną opłatę oraz przewidywalność kosztów ponoszonych na oprogramowanie.

Generacja 20 jest dostępna w modelu abonamentowym – użytkownik otrzymuje 12-miesięczny dostęp do wszystkich aktualizacji, dodatkowych funkcjonalności programu oraz rozszerzeń usprawniających jego pracę.

Wszelkie powstałe zmiany są przez zespół DGCS S.A. śledzone i na bieżąco wprowadzane do naszych programów tak, aby był zawsze dostosowany do wytycznych prawno-podatkowych.
Lista nowości i zmian wprowadzonych w generacji 20.00 znajduje się na stronie dgcs.pl.

W okresie obowiązywania abonamentu na program DGCS System, wszystkie kolejne zmiany będą pojawiały się regularnie w formie bezpłatnych aktualizacji.